16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1976 – 1991 |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1198 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 54.0 KM (40.0 kW) |
| Moment obrotowy | 106.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 37.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 153.0 km/h |
| 0-100 km/h | 14.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 8.1 l/100km |
| Trasa | 5.5 l/100km |
| Cykl mieszany | 7.4 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4200 mm |
| Szerokość | 1610 mm |
| Wysokość | 1400 mm |
| Rozstaw osi | 2400.0 mm |
| Masa własna | 1240.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |