16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1983 – 1989 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1046 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 46.0 KM |
| Moment obrotowy | 74.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 38.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 130.0 km/h |
| 0-100 km/h | 23.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 9.2 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4200 mm |
| Szerokość | 1610 mm |
| Wysokość | 1400 mm |
| Rozstaw osi | 2400.0 mm |
| Masa własna | 902.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Multi wishbone, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone, spring, Stabilizer bar |