16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2020 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 999 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 60.0 KM |
| Moment obrotowy | 95.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 35.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Zrobotyzowana |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 162.0 km/h |
| 0-100 km/h | 16.70 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 4.7 l/100km |
| Trasa | 3.7 l/100km |
| Cykl mieszany | 4.1 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3597 mm |
| Szerokość | 1641 mm |
| Wysokość | 1478 mm |
| Rozstaw osi | 2420.0 mm |
| Masa własna | 931.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | McPherson Struts, On triangular wishbones, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Semi-dependent, Torsion beam, Dampers, Helical springs |