16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2018 – 2019 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 999 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 110.0 KM (81.0 kW) |
| Moment obrotowy | 200.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 45.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Zrobotyzowana |
| Liczba biegów | 7 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 194.0 km/h |
| 0-100 km/h | 10.10 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 5.2 l/100km |
| Trasa | 4.2 l/100km |
| Cykl mieszany | 4.6 l/100km |
| Emisja CO₂ | 105.0 g/km |
Wymiary i masa
| Długość | 3997 mm |
| Szerokość | 1732 mm |
| Wysokość | 1467 mm |
| Rozstaw osi | 2470.0 mm |
| Masa własna | 1165.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | semi-independent, spring |