16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2010 – 2014 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1390 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 180.0 KM (132.0 kW) |
| Moment obrotowy | 250.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 45.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Electronic with 2 clutch |
| Liczba biegów | 7 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| 0-100 km/h | 7.30 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 7.7 l/100km |
| Trasa | 5.2 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.2 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4029 mm |
| Szerokość | 1642 mm |
| Wysokość | 1492 mm |
| Rozstaw osi | 2451.0 mm |
| Masa własna | 1318.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | semi-independent, spring |