16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1998 – 2001 |
| Typ nadwozia | Kombi |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1289 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 54.0 KM |
| Moment obrotowy | 99.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 42.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 151.0 km/h |
| 0-100 km/h | 16.50 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 8.8 l/100km |
| Trasa | 5.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.4 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4205 mm |
| Szerokość | 1635 mm |
| Wysokość | 1420 mm |
| Rozstaw osi | 2450.0 mm |
| Masa własna | 975.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, On triangular wishbones |
| Zawieszenie tył | Semi-dependent, Trailing arms, Transverse torsion bars |