16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1990 – 1995 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1289 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 54.0 KM (40.0 kW) |
| Moment obrotowy | 90.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 47.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 4220 mm |
| Szerokość | 1420 mm |
| Wysokość | 1620 mm |
| Rozstaw osi | 2450.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |