16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2020 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 999 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 115.0 KM |
| Moment obrotowy | 200.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Zrobotyzowana |
| Liczba biegów | 7 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 4382 mm |
| Szerokość | 1841 mm |
| Wysokość | 1603 mm |
| Rozstaw osi | 2638.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone |