16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2018 – 2019 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 57 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 1968 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 240.0 KM (176.0 kW) |
| Moment obrotowy | 500.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Zbiornik paliwa | 60.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Zrobotyzowana |
| Liczba biegów | 7 |
| Napęd | Napęd na 4 koła |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 221.0 km/h |
| 0-100 km/h | 6.90 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 7.4 l/100km |
| Trasa | 5.8 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.4 l/100km |
| Emisja CO₂ | 167.0 g/km |
Wymiary i masa
| Długość | 4699 mm |
| Szerokość | 1882 mm |
| Wysokość | 1686 mm |
| Rozstaw osi | 2790.0 mm |
| Masa własna | 1880.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |