16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2019 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 1968 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 184.0 KM (135.0 kW) |
| Moment obrotowy | 380.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Zrobotyzowana |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 230.0 km/h |
| 0-100 km/h | 7.90 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 5.8 l/100km |
| Trasa | 4.4 l/100km |
| Cykl mieszany | 4.9 l/100km |
| Emisja CO₂ | 129.0 g/km |
Wymiary i masa
| Długość | 4689 mm |
| Szerokość | 1814 mm |
| Wysokość | 1448 mm |
| Rozstaw osi | 2680.0 mm |
| Masa własna | 1465.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |