16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2014 – 2020 |
| Typ nadwozia | Kabriolet |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 898 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 109.0 KM |
| Moment obrotowy | 170.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 35.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Zrobotyzowana |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 165.0 km/h |
| 0-100 km/h | 9.50 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 5.2 l/100km |
| Trasa | 4.3 l/100km |
| Cykl mieszany | 4.6 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 2740 mm |
| Szerokość | 1663 mm |
| Wysokość | 1543 mm |
| Rozstaw osi | 1873.0 mm |
| Masa własna | 1040.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |