16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2003 – 2006 |
| Typ nadwozia | Targa |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 698 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 101.0 KM |
| Moment obrotowy | 130.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 35.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Zrobotyzowana |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 180.0 km/h |
| 0-100 km/h | 10.90 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 6.4 l/100km |
| Trasa | 4.3 l/100km |
| Cykl mieszany | 5.1 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3427 mm |
| Szerokość | 1615 mm |
| Wysokość | 1207 mm |
| Rozstaw osi | 2360.0 mm |
| Masa własna | 815.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Kolumna MacPherson |
| Zawieszenie tył | De-Dion |