16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 2.63" |
| Rozmiar | 2.63 inches, 21.3 cm2 (~24.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 320 x 432 pixels, 4:3 ratio (~204 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8926 Snapdragon 400 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 305 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 4800 mAh |
| Bateria | Li-Ion 4800 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 137 x 64.5 x 20.5 mm (5.39 x 2.54 x 0.81 in) |