16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 68.9 cm2 (~57.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~441 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SDM630 Snapdragon 630 (14 nm) |
| Procesor | Octa-core 2.2 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 508 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 12.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 12 MP, PDAF |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP |
Bateria
| Pojemność | 4900 mAh |
| Bateria | Li-Ion 4900 mAh, removable |
System
| System operacyjny | Android 7.0 (Nougat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, EDR, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | USB Type-C 2.0; magnetic connector |
Wymiary i waga
| Wymiary | 152 x 79.5 x 18 mm (5.98 x 3.13 x 0.71 in) |