16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 65K colors |
| Przekątna | 2.00" |
| Rozmiar | 2.0 inches, 12.4 cm (~16.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~200 ppi density) |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
System
| System operacyjny | MediaTek MT6235 platform |
Wymiary i waga
| Wymiary | 126 x 60 x 25 mm (4.96 x 2.36 x 0.98 in) |
| Waga | 185 g (6.53 oz) |