16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 65K colors |
| Przekątna | 2.00" |
| Rozmiar | 240 x 320 pixels (~200 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.0 inches (~16.4% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm QSC6085 |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP| LED flash |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1750 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1750 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 2.1| A2DP| EDR |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | 2 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 126 x 60 x 25 mm (4.96 x 2.36 x 0.98 in) |