16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 35.7 x 23.8 mm |
| Rozmiar | 3.2" |
| Rozdzielczość | 2,095,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC/SDXC, UHS-I/II, CFexpress Type A |
Aparat
| Aparat główny | 61.0 MP |
Bateria
| Bateria | NP-FZ100 lithium-ion battery |
Łączność
| USB | USB 3.0 (5 GBit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 131.3 x 96.9 x 82.4 mm |