16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | OLED, 1B colors, HDR BT.2020 |
| Przekątna | 6.50" |
| Rozmiar | 6.5 inches, 98.6 cm2 (~76.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1644 x 3840 pixels, 21:9 ratio (~643 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 (7 nm+) |
| Procesor | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.8 GHz Kryo 585) |
| GPU | Adreno 650 |
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 512.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 12.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 12 MP, f/1.7, 24mm (wide), 1/1.7", 1.8\\xc2\\xb5m, Dual Pixel PDAF, OIS 12 MP, f/2.4, 70mm (telephoto), 1/3.4", 1.0\\xc2\\xb5m, PDAF, 3x optical zoom, OIS 12 MP, f/2.2, 124\\xcb\\x9a, 16mm (ultrawide), 1/2.55", Dual Pixel PDAF 0.3 MP, TOF 3D, (depth) |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Po 4000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, aptX HD, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | USB Type-C 3.1; USB On-The-Go, micro HDMI |
Wymiary i waga
| Wymiary | 170.2 x 76.2 x 10.2 mm (6.70 x 3.00 x 0.40 in) |