16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 13.2 x 8.8 mm |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 921,600 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC/SDXC/Memory Stick Duo |
Aparat
| Aparat główny | 20.1 MP |
| Szczegóły aparatu | 20.1 MP, 18 - 50 mm, zoom: 2.7x |
Bateria
| Bateria | NP-BX1 lithium-ion battery |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 105.5 x 60 x 46.7 mm |