16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Przekątna | 6.50" |
| Rozmiar | 6.5"1644x3840p |
| Rozdzielczość | 12 MP, f/1.7, Wide Angle (82° field-of-view), Primary Camera, 12 MP, f/2.3, Telephoto Camera, 12 MP, f/2.2, Ultra-Wide Angle Camera, 0.3 MP, TOF 3D, (depth) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Procesor | Octa core (2.84 GHz, Single core, Kryo 680 + 2.42 GHz, Tri core, Kryo 680 + 1.8 GHz, Quad core, Kryo 680) |
| GPU | Adreno 660 |
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 512.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 12.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 4500 mAh |
| Bateria | Li-Po 4500mAh |
System
| System operacyjny | Android v11 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v5.2 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |