16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 792 706
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2013 – 2020 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1998 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 149.0 KM |
| Moment obrotowy | 197.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 57.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 165.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 10.3 l/100km |
| Trasa | 6.6 l/100km |
| Cykl mieszany | 8.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4410 mm |
| Szerokość | 1830 mm |
| Wysokość | 1675 mm |
| Rozstaw osi | 2650.0 mm |
| Masa własna | 1620.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Wishbone, Dampers, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone, Dampers, spring, Stabilizer bar |