16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 792 706
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1995 – 2003 |
| Typ nadwozia | Minivan |
| Liczba miejsc | 812 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2295 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 150.0 KM |
| Moment obrotowy | 224.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 75.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 160.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 15.4 l/100km |
| Trasa | 9.3 l/100km |
| Cykl mieszany | 13.2 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4890 mm |
| Szerokość | 1855 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Rozstaw osi | 2455.0 mm |
| Masa własna | 2000.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Torsion |
| Zawieszenie tył | Trailing arms |