16
online
8 477 111
firm
671 225
produktów
7 827 317
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1988 – 1995 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 2238 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 68.0 KM |
| Moment obrotowy | 143.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 70.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 141.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 14.0 l/100km |
| Trasa | 10.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4500 mm |
| Szerokość | 1700 mm |
| Wysokość | 1720 mm |
| Rozstaw osi | 2640.0 mm |
| Masa własna | 1615.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Dwuwahaczowe |
| Zawieszenie tył | Helical springs |