16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 792 706
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2015 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 1998 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 141.0 KM |
| Moment obrotowy | 310.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Common Rail |
| Zbiornik paliwa | 75.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 166.0 km/h |
| 0-100 km/h | 16.20 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 10.6 l/100km |
| Trasa | 7.1 l/100km |
| Cykl mieszany | 8.4 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4660 mm |
| Szerokość | 1880 mm |
| Wysokość | 1755 mm |
| Rozstaw osi | 2740.0 mm |
| Masa własna | 1905.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Multi wishbone, spring, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Dependent, spring, Stabilizer bar |