16
online
8 477 111
firm
671 225
produktów
7 816 145
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1998 – 2006 |
| Typ nadwozia | Pickup |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 2874 cm³ |
| Liczba cylindrów | 5 |
| Moc | 120.0 KM |
| Moment obrotowy | 250.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 70.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 160.0 km/h |
| 0-100 km/h | 16.90 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 11.6 l/100km |
| Trasa | 7.2 l/100km |
| Cykl mieszany | 8.8 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4935 mm |
| Szerokość | 1864 mm |
| Wysokość | 1760 mm |
| Rozstaw osi | 2755.0 mm |
| Masa własna | 1775.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Drive axle, Trailing arms, Helical springs, Stabilizer bar |