16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 792 706
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2013 – 2020 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2295 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 150.0 KM |
| Moment obrotowy | 214.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 1725.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 15.4 l/100km |
| Trasa | 8.8 l/100km |
| Cykl mieszany | 11.3 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4465 mm |
| Szerokość | 1765 mm |
| Wysokość | 1890 mm |
| Rozstaw osi | 2740.0 mm |
| Masa własna | 2300.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Wishbone, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone |