16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 792 706
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2020 |
| Typ nadwozia | Pickup |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 2157 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 181.0 KM |
| Moment obrotowy | 400.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 75.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 5095 mm |
| Szerokość | 1950 mm |
| Wysokość | 1840 mm |
| Rozstaw osi | 3100.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Solid axle, Dampers, Helical springs |