16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 792 706
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2004 – 2007 |
| Typ nadwozia | Minivan |
| Liczba miejsc | 7 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 2696 cm³ |
| Liczba cylindrów | 5 |
| Moc | 165.0 KM |
| Moment obrotowy | 342.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 169.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 11.7 l/100km |
| Trasa | 7.7 l/100km |
| Cykl mieszany | 9.2 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5125 mm |
| Szerokość | 1915 mm |
| Wysokość | 1820 mm |
| Rozstaw osi | 3000.0 mm |
| Masa własna | 2010.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Wishbone |
| Zawieszenie tył | Drive axle, Trailing arms, Helical springs, Stabilizer bar |