16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2014 – 2020 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 998 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 68.0 KM (50.0 kW) |
| Moment obrotowy | 90.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 35.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Electronic with 1 clutch |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 4.3 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3600 mm |
| Szerokość | 1600 mm |
| Wysokość | 1530 mm |
| Rozstaw osi | 2425.0 mm |
| Masa własna | 830.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | semi-independent, spring |