16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2015 – 2020 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1586 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 117.0 KM |
| Moment obrotowy | 151.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 47.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | 4x4 (AWD) |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 5.7 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4175 mm |
| Szerokość | 1775 mm |
| Wysokość | 1610 mm |
| Rozstaw osi | 2500.0 mm |
| Masa własna | 1210.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Strut, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Torsion |