16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2018 – 2020 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1462 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 102.0 KM |
| Moment obrotowy | 130.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Wymiary i masa
| Długość | 3645 mm |
| Szerokość | 1645 mm |
| Wysokość | 1725 mm |
| Rozstaw osi | 2250.0 mm |
| Masa własna | 1110.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Dependent, Dampers, Helical springs |
| Zawieszenie tył | Dependent, Dampers, Helical springs |