16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2020 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 658 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 52.0 KM |
| Moment obrotowy | 63.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd | Przód (FWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 3395 mm |
| Szerokość | 1475 mm |
| Wysokość | 1650 mm |
| Rozstaw osi | 2460.0 mm |
| Masa własna | 780.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Dampers, Helical springs |
| Zawieszenie tył | Dependent, Trailing arms, Dampers, Helical springs |