16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 792 706
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2012 – 2014 |
| Typ nadwozia | Fastback |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1584 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 107.0 KM |
| Moment obrotowy | 138.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 4683 mm |
| Szerokość | 1824 mm |
| Wysokość | 1388 mm |
| Rozstaw osi | 2750.0 mm |
| Masa własna | 1410.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, spring, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Dependent, spring |