16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 792 706
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2013 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1332 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 93.0 KM |
| Moment obrotowy | 136.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Zużycie paliwa
| Miasto | 7.7 l/100km |
| Trasa | 5.1 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.1 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4155 mm |
| Szerokość | 1650 mm |
| Wysokość | 1465 mm |
| Rozstaw osi | 2410.0 mm |
| Masa własna | 1150.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, spring |
| Zawieszenie tył | Semi-dependent, spring |