16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 813 630
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2008 – 2013 |
| Typ nadwozia | Pickup |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 2607 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 105.0 KM |
| Moment obrotowy | 239.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 75.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (AWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 145.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 13.3 l/100km |
| Trasa | 8.7 l/100km |
| Cykl mieszany | 10.4 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4935 mm |
| Szerokość | 1864 mm |
| Wysokość | 1760 mm |
| Rozstaw osi | 2755.0 mm |
| Masa własna | 1865.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Torsion, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Dependent, Multi wishbone, Dampers, spring |