16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1993 – 2000 |
| Typ nadwozia | Kombi |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 1948 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 68.0 KM |
| Moment obrotowy | 118.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 113.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 12.0 l/100km |
| Trasa | 7.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4625 mm |
| Szerokość | 1700 mm |
| Wysokość | 1610 mm |
| Rozstaw osi | 2825.0 mm |
| Masa własna | 1640.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Dwuwahaczowe |
| Zawieszenie tył | Helical springs |