16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2008 – 2020 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1172 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 65.0 KM |
| Moment obrotowy | 96.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 3795 mm |
| Szerokość | 1695 mm |
| Wysokość | 1550 mm |
| Rozstaw osi | 2470.0 mm |
| Masa własna | 1075.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Trailing arms |
| Zawieszenie tył | Stabilizer bar |