16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | od 2009 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 1248 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 75.0 KM (55.0 kW) |
| Moment obrotowy | 190.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 4413 mm |
| Szerokość | 1703 mm |
| Wysokość | 1550 mm |
| Rozstaw osi | 2520.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |