16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1998 – 2014 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 1405 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 54.0 KM |
| Moment obrotowy | 83.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 37.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 135.0 km/h |
| 0-100 km/h | 17.00 s |
Wymiary i masa
| Długość | 3660 mm |
| Szerokość | 1625 mm |
| Wysokość | 1480 mm |
| Rozstaw osi | 2400.0 mm |
| Masa własna | 850.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Helical springs |