16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2015 – 2015 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 624 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 37.0 KM (24.0 kW) |
| Moment obrotowy | 51.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 3099 mm |
| Szerokość | 1495 mm |
| Wysokość | 1652 mm |
| Rozstaw osi | 2230.0 mm |
| Masa własna | 745.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Bębnowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |