16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1978 – 1998 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 3495 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 170.0 KM (125.0 kW) |
| Moment obrotowy | 270.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 72.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 3 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| 0-100 km/h | 12.20 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 12.5 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5150 mm |
| Szerokość | 1800 mm |
| Wysokość | 1440 mm |
| Rozstaw osi | 3130.0 mm |
| Masa własna | 1670.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |