16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1995 – 1999 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 3495 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 168.0 KM |
| Moment obrotowy | 270.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 72.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 190.0 km/h |
| 0-100 km/h | 11.00 s |
Wymiary i masa
| Długość | 5135 mm |
| Szerokość | 1800 mm |
| Wysokość | 1500 mm |
| Rozstaw osi | 3130.0 mm |
| Masa własna | 1810.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Spring strut |
| Zawieszenie tył | Tilting lever |