16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Monochrome graphic |
| Rozmiar | 3 lines |
Bateria
| Pojemność | 600 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 600 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
Wymiary i waga
| Wymiary | 109 x 44 x 22 mm (4.29 x 1.73 x 0.87 in) |