16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CSTN resistive touchscreen 32K colors |
| Rozmiar | 128 x 256 pixels |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 6 MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1000 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1000 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 126 x 56 x 24 mm (4.96 x 2.20 x 0.94 in) |