16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 256K colors |
| Rozmiar | 176 x 220 pixels |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 64 MB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP| LED flash |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 860 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 860 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 95 x 49 x 16.7 mm (3.74 x 1.93 x 0.66 in) |