16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Rozdzielczość | 128 x 160 pixels |
Wydajność
| RAM | 7MB |
| Pamięć wewnętrzna | 7MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
Bateria
| Pojemność | 730 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 730 mAh battery |
Łączność
| USB | Proprietary |
Wymiary i waga
| Wymiary | 96.5 x 49.5 x 15.4 mm (3.80 x 1.95 x 0.61 in) |