16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Rozdzielczość | 128 x 160 pixels |
Wydajność
| RAM | 64MB |
| Pamięć wewnętrzna | 64MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA, rotating lens |
Bateria
| Pojemność | 800 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 800 mAh battery |
Łączność
| USB | Proprietary |
Wymiary i waga
| Wymiary | 90 x 44 x 17 mm (3.54 x 1.73 x 0.67 in) |