16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 792 706
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2005 – 2020 |
| Typ nadwozia | Pickup |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2350 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 125.0 KM |
| Moment obrotowy | 192.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 68.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (AWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 155.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 13.5 l/100km |
| Trasa | 7.5 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5150 mm |
| Szerokość | 1810 mm |
| Wysokość | 1710 mm |
| Rozstaw osi | 3025.0 mm |
| Masa własna | 1625.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Niezależne |
| Zawieszenie tył | Spring |