16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 808 873
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2005 – 2020 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 7 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2237 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 103.0 KM |
| Moment obrotowy | 193.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (AWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 5150 mm |
| Szerokość | 1820 mm |
| Wysokość | 1870 mm |
| Rozstaw osi | 3025.0 mm |
| Masa własna | 1660.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Niezależne |
| Zawieszenie tył | Spring |