16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 808 873
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1985 – 2001 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1581 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 83.0 KM |
| Moment obrotowy | 125.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk jednopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 170.0 km/h |
| 0-100 km/h | 13.20 s |
Wymiary i masa
| Długość | 4316 mm |
| Szerokość | 1642 mm |
| Wysokość | 1437 mm |
| Rozstaw osi | 2490.0 mm |
| Masa własna | 1040.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Kolumna MacPherson |
| Zawieszenie tył | Helical springs |